Şair Durum
Şair Popülite
Şair Yorum Popülite
Şair Şiir Popülite
Sosyal Paylaşım Popülite

Kahraman Maraş'ın Türkoğlu ilçesi Göllühöyük köyünde doğdum. Babamın rekorlar kıracak evliliklerinin birinden olan iki kardeşten küçüğüydüm. İlk okula Afşin ilçesinde başlayıp Kahraman Maraş'ta okulu tamamladım.Ortaokul'a yine burada başlayıp Elbistan'da Mükremin Halil Ortaokulunu bitirdim. Burada liseye başlayıp Kahraman Maraş'ta 1974 yılında orta öğretimimi tamamladım. 1980 yılında AÜ DTCF Türkdili ve Edebiyat Bölümünü bitirip Öğretmenliğe başladım.Gümüşhane Şiran lisesi, Endüstri Meslek Lisesi,
Eskişehir Yunus Emre Öğretmen Lisesi, Ankara Hasanoğlan Atatürk (Anadalu) Öğretmen Lisesi, Ankara Beşevler Yapı Meslek ve İnşaat Teknik Lisesinde çalışıp emekli oldum.
Uzun yıllar şiirle sıkıntılarımı dağıttım. Sevdiğim bir kaç kişiyle paylaşıp rahatladım,mutlu oldum. Yine bir arkadaşın benden habersiz gönderdiği 68'liler Derneği 30. Yıl Etkinliklerinde Kuşlar ve Yağmur adlı şiirle şiir ödülü aldım.
ABC dergisi ve Öğretmen Dünyası,Esin Sanat gibi dergilerde şiir ve yazılarım yayımlandı. İğdeler Açarken adlı İki perdelik bir oyun yazdım. Şiir ve öykü alanında da çalışmalarım devam ediyor.

Şairin Şiirleri
Şair Yönetim Paneli

Şiirlerinizi sitemizde yayınlamanız ve ziyaretçilerinize kendinizi tanıtmanız için size özel yönetim panelimiz ile kontrol sizde...

Size Özel Sayfa

Favori şairler ve favori şiirlerinizden kendinize özel bir sayfa oluşturabilir ve favorilerinize kolayca erişebilirsiniz.

Sosyal Medya

Şiirleriniz sosyal medya uygulamamız ile tüm sosyal medya kullanıcılarına ve 35 bin kişilik sayfamızda paylaşılmaktadır..

Şair Hakkında Yorumlar Şaire Yorum Yaz