Şair Durum
Şair Popülite
Şair Yorum Popülite
Şair Şiir Popülite
Sosyal Paylaşım Popülite

Nisan -1970 İstanbul doğumlu. Özel bir şirkette muhasebeci. Mesleğinin yanı sıra Genç Kuşak Aktüel dergisi genel yayın koordinatörü.

Marmara bölgesini kapsayan Bölgede Tufan gazetesinin Kültür Sanat Sorumlusu,

Olivium sponsorluğunda çıkan haftalık Aktüel gazetesi genel koordinatörü.

Önce Vatan gazetesinde bir yıla yakın bir dönem haftada ikişer gün köşe yazarlığı, İstanbul Aktüel dergisinde haber müdürlüğü yaptı.(ist.Aktüel- Genç Kuşak Der.ile birleşti)

Bazı edebiyat ve belgesel sitelerinde editörlük yapmaktadır. Şiirlerine ve özel konuklarıyla yaptığı röportajlara çeşitli dergi ve sitelerde, (Türk Edebiyatı, Revizyon, Future, Apemia....) Bir kaç şiir ve denemesine Almanya da çıkartılan bazı dergilerde Almanca ve Türkçe olarak yer verilmiştir.

Sokak Çocuklarını Koruma derneğinde eğitmen.

Hayvan barınakları ve bazı sivil toplum kuruluşlarında yönetici ya da gönüllü olarak yer almaktadır.

Uzun yıllardır İnternet ortamında çeşitli sosyal kurumlara yardım kampanyaları ya da eğlence organizasyonları düzenlemekte.

Sadece internetten tanıştıkları, amacın internette de güzel ve kalıcı işlerin, paylaşımların olabileceğine inanarak, yaptıkları çalışmaların teşvik edici olması sebiyle açtıkları ww.dostkalpler.com yardımlaşma platformunun sahibi.

Ülkenin özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde köy ve köy okullarına, askeriye dershanelerine kütüphane ve okul malzeme temini ile ilgili projelerini altı yıldır başarıyla sürdürmektedir.

Günümüzde yanlış duyumlar sonucu, gereksiniminin farkında olunmayan organ bağışı ile ilgili tanıtım, duyuru ve aktivitelerinde titizlikle yürüttüğü ve katılımlarında bulunduğu organizasyonlar mevcut.

Türkiye'nin ilk şiir radyosu www.radyomedcezir.com da radyo ve sitesini yönetip, şiir severlerin kalemlerini duyurulmasıyla, paylaşımı farklı bir boyuta taşımaktadırlar.

Sekiz yıldır Klasik Türk Müziği eğitimini sürdürmeye ve kadrosunda bulunduğu koro ile Atatürk Kültür Merkezi, Cemal Reşit Rey, İzzet Baysal, Süleyman Demirel Kültür Merkez?lerinde konserlerine devam etmektedir.

Aldığı eğitim öncesi 1978-1985 dönemi belediye tiyatrolarında, sonrası 1989-1995 dönemi şehir ve özel tiyatrolarında oyunculuk yaptı. Çeşitli dizilerde ve yapımı Uğur Dündar?a ait programda bir yıl -canlandırma olaylar-da yer aldı. Birkaç radyo programı ve dinletiye konuk edildi.


1994 yılında İTÜ?de Tiyatro Kolunun oynadığı iki oyuna yönetmenlik yaptı. Çeşitli okullarda sahne kareografi çalışmalarında bulundu.

Ekim 2006 itibariyle İm Sanat Kültür ve Edebiyat Derneği (eski adıyla Ölü Aşklar Derneği) 'nin genel başkanlığına geldi.k

106.8 frekansında Naz Fm radyosunda her cumartesi saat 11.00'de -Dost Kalpler- programının yapımcı ve sunuculuğunu yapmakta. (www.nazfm.com)

-program tanıtımı-
Ülkemizde yardımların akıbetlerinin genelde belli olmamasından dolayı birçok insan ihtiyacı olanlara yardım etmekten soğudu. Fakat gitgide kötüleşen ekonomik koşullar altında milyonlarca ezilen insan, dolan yetimhaneler, çöpten yemek çıkarmaya çalışanların her zamandan çok bize ihtiyacı olduğu da gözle görünen bir gerçek.

Amacımız insanları yetimhanelere, engelli çocuklara, yaşlı bakim evlerine, engellilere ait okullara, sokak çocuklarına, yani yardıma ihtiyacı olan her yere bizzat yardım edecek kişilerin gitmesine vesile olmak. Bu yardımda bir oda boyama, oradakilerle oturup sohbet etme, görme engellilere kitap okuma, evimizdeki kitaplardan kütüphane oluşturma. Büyük çaplı olmasa bile onların yanında olmak. Araya ne bir dernek, ne bir aracı koymak, varlığımızla ihtiyacı olanlara uzanmak ve onların elini tutup, arkadaş olmak. Eğer bir şeylere üzülüp kafa çevirmek yerine bizlere katılırsanız bir şeyler değiştirebileceğimiz kesin.. Haydi, puzzle parçalarını yapıştırmaya başlayalım... Mutluluk hayattaki küçük süprizlerdir. Paylaşmaksa en büyük zenginlik.. bir damla umut olmak için burdayız.

Şair Yönetim Paneli

Şiirlerinizi sitemizde yayınlamanız ve ziyaretçilerinize kendinizi tanıtmanız için size özel yönetim panelimiz ile kontrol sizde...

Size Özel Sayfa

Favori şairler ve favori şiirlerinizden kendinize özel bir sayfa oluşturabilir ve favorilerinize kolayca erişebilirsiniz.

Sosyal Medya

Şiirleriniz sosyal medya uygulamamız ile tüm sosyal medya kullanıcılarına ve 35 bin kişilik sayfamızda paylaşılmaktadır..

Şair Hakkında Yorumlar Şaire Yorum Yaz