Şair Durum
Şair Popülite
Şair Yorum Popülite
Şair Şiir Popülite
Sosyal Paylaşım Popülite

Ben Sibel Uygun, hayatın her rengini seven ve onu insanlara en sevgi dolu şekilde yansıtan minicik bir yüreğim aslında.

İsviçre' de Perspektif Gazetesi´nin Genel Müdürüyüm ayrica yazarlık yapıyorum. 2003 yılında köşe yazılarımdan oluşan 'Biraz da Duygusallıkla Öpüşen Hüzün' isimli kitabım piyasaya çıktı.
Şu anda bir kitabıma daha son noktayı koydum. Yakında o da sizlerle olacak. İnternette, üç nokta, kahve molası, yuhyani, samanalevi sitelerinde köşe yazarlığı yapıyorum.

www.radyojest.net adresinde radyo programciligi yapmaktayim, keyifli sarkilarin yer verildigi radyomuza sizleri de beklerim

Hayata pozitif yönden bakmak; insanların yüzünde tebessümler oluşturmak; birilerini mutlu edip, onların sevincini paylaşmak. Onlarla ağlamak, onlarla düşünmek... Yani insanlarla bütün olmak, desteklemektir benim felsefem. Kendi tabirimce: ' dünyadaki bütün insanları seviyorum! '

Yazmak ve müzik en büyük tutkumdur! Müzik denilince aklıma ilk gitar ve ona en güzel eşliği yapan Yaşar Günaçgün gelir. Burada sizlerle olmak, sizlerle tanışmak, bir şeyler paylaşmak beni inanılmaz mutlu edecek. Her zaman söylediğim bir söz vardır; kopan fırtınaların ardından, yağan yağmurlara inat, güneşinizi doğdurup bir gökkuşağı gibi tebessüm etmeyi sakın unutmayın! ..

Şair Yönetim Paneli

Şiirlerinizi sitemizde yayınlamanız ve ziyaretçilerinize kendinizi tanıtmanız için size özel yönetim panelimiz ile kontrol sizde...

Size Özel Sayfa

Favori şairler ve favori şiirlerinizden kendinize özel bir sayfa oluşturabilir ve favorilerinize kolayca erişebilirsiniz.

Sosyal Medya

Şiirleriniz sosyal medya uygulamamız ile tüm sosyal medya kullanıcılarına ve 35 bin kişilik sayfamızda paylaşılmaktadır..

Şair Hakkında Yorumlar Şaire Yorum Yaz