Şair Durum
Şair Popülite
Şair Yorum Popülite
Şair Şiir Popülite
Sosyal Paylaşım Popülite

Şair ve yazar. 10 Mayıs 1967, Çankırı doğumlu. Babasının memuriyet görevi nedeniyle, küçük yaşta ailesi ile birlikte Ankara’ya yerleşmişler ve öğrenim yılları Ankara’da geçmiş: İhsan Sungu İlkokulu’nu (1975), Yıldırım Beyazıt Ortaokulu’nu (1981), Meteoroloji Teknik Lisesi’ni (1985) bitirdi. Aynı yıl girdiği Gazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümü’nden bir yıl sonra ayrıldı ve 1991 yılında Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Toprak Bölümü’nü bitirdi.
1985 yılından itibaren Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nde memur olarak çalıştı. Binnaz Çam ile evli; Yunus Emre, Salih emin adlarında iki çocuk babasıdır. Edebiyatla erken yaşlarda ilgilenmeye başlayarak şiirler ve öyküler yazdı. İlk şiiri Şubat 1992 yılında Türk Edebiyatı dergisinde yayımlandı (Şubat 1992, sayı: 220). 
Şiirleri daha sonra yoğunlukla Lodos dergisinde yer aldı. Yazdıklarını daha çok İnternet ortamında yayımladı. Ancak İnternet ortamında yayımlanan öykülerinin, adı anılmadan alıntılandığını ve başkalarının kitaplarında
yayımlandığını görmüş. Yayımlanan “Bırakıp Gittin Beni Yaralı”  (2006) adlı bir şiir-öykü kitabının yanında bir de
“Yağmur Yağıyordu” adını verdiği roman çalışması vardır. Esra Film Sinopsis Yarışması’nda mansiyon, Ulusal Kısa Film ‘Şiddet Öyküleri’ Yarışması’nda ikincilik, IGMG Hikâye Yarışmasında iki kez mansiyon, İLESAM 1. ‘ Esere
ve Emeğe Saygı’ konulu ulusal öykü yarışmasında mansiyon aldı. Yazdıkları daha çok internette meşhur oldu,
paylaşıldı. Özellikle Gül Kız, Yürekteki Yanık, İhtiyar Çöpçü, Annenin Gözyaşları, Kısa Öykülerim ve Yağmur Yağıyordu adlı romanım internette çok fazla kişi tarafından okundu, sitelere ve forumlara eklendi.

Şair Yönetim Paneli

Şiirlerinizi sitemizde yayınlamanız ve ziyaretçilerinize kendinizi tanıtmanız için size özel yönetim panelimiz ile kontrol sizde...

Size Özel Sayfa

Favori şairler ve favori şiirlerinizden kendinize özel bir sayfa oluşturabilir ve favorilerinize kolayca erişebilirsiniz.

Sosyal Medya

Şiirleriniz sosyal medya uygulamamız ile tüm sosyal medya kullanıcılarına ve 35 bin kişilik sayfamızda paylaşılmaktadır..

Şair Hakkında Yorumlar Şaire Yorum Yaz