Şair Durum
Şair Popülite
Şair Yorum Popülite
Şair Şiir Popülite
Sosyal Paylaşım Popülite

İstanbul'da doğdu. İngiltere'de BBC'de çalıştığı sırada Londra Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü'nü bitirdi. Dönüşünde gazetelere eleştiri ve inceleme yazıları yazdı. Mimar Sinan Üniversitesi'nde uygarlık tarihi, Boğaziçi Üniversitesi'nde felsefe okutuyor.

Titizlikle işlenmiş, damıtılmış biçimlerle, bir düşünce süreci içinde varılan şiirsellikleri kağıda geçirdi. Sözcüklerin, konuların seçiminde geleneğe bağlanmanın, uç noktaları birleştirmenin yollarını aradı


ESERLERİ
Şiir kitapları: Bakış Kuşu (1969), Bedreddin Üzerine Şiirler (1975), Doğu Şiirleri (1977), Yaz Şiirleri (1981), Hüzün ki En Çok Yakışandır Bize (1989), Ayna Şiirleri (1992)

Şair Yönetim Paneli

Şiirlerinizi sitemizde yayınlamanız ve ziyaretçilerinize kendinizi tanıtmanız için size özel yönetim panelimiz ile kontrol sizde...

Size Özel Sayfa

Favori şairler ve favori şiirlerinizden kendinize özel bir sayfa oluşturabilir ve favorilerinize kolayca erişebilirsiniz.

Sosyal Medya

Şiirleriniz sosyal medya uygulamamız ile tüm sosyal medya kullanıcılarına ve 35 bin kişilik sayfamızda paylaşılmaktadır..

Şair Hakkında Yorumlar Şaire Yorum Yaz