EVİNİZDE BEYAZIN YERİ - Hobi & Sanat

EVİNİZDE BEYAZIN YERİ

EVİNİZDE BEYAZIN YERİ

Renkler üzerindeki hakimiyeti yıllardır süren, hiçbir zaman modası geçmeyen, hiçbir zaman kirlenmeyen beyasz. Renkler üzerindeki hakimiyeti yıllardır süren, hiçbir zaman modası geçmeyen, hiçbir zaman kirlenmeyen beyaz saflığın, temizliğin simgesidir beyaz. Bütün renklerin anlamlarını ve güçlerini barındırır parlaklığında. Aynı zamanda mistiktir. Eski türklerde şaman kıyafetlerinin başlığında, Osmanlı’da padişahların bayraklarında yer bulur. İhtişamı da buradan gelir.
     
     Ev sahibidir, yanına gelen her renge ayak uydurur. Her evde yeri vardır; bazen yatak odasında tertemiz nevresimlerde, bazen salonda uçuşan perdelerde, bazen banyoda mutfakta bembeyaz fayanslarda rastlarız ona.
     
     Evinize yeni bir ruh katmak, değişiklik yapmak istiyorsanız evinizde beyaz bir sayfa açın, yeniden başlangıçların rengi beyazı tercih edin. Özellikle beyaz rengi evinizdeki dar mekanlarda genişlik hissi yaratmak için kullanabilirsiniz. Örneğin banyoda yada mutfakta kullanacağınız beyaz renk, banyo ve mutfağınızın daha geniş görünmesini sağlarken aynı zamanda temizliği ve sağlığı da yansıttığı için ferahlık katacaktır.
     
     Evinizin arka fonunda duvarda ya da perdelerde tercih edeceğiniz beyaz renk ise huzur ve güven duygusu verecektir. Eviniz dışarının stresinden, yorgunluğundan sığınacağınız bembeyaz bir liman olacaktır. Beyaz rengi evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. Özellikle yatak odalarında işlemeli, iğne oyalı bembeyaz yatak örtüleri ve yastıklar tekrar moda olmuşken.


Paylaş

Etiketler: Evinizde Beyazin Yeri

temptation

Üyemiz, Balık Burcu 45 Yaşında, Mesleği: DİĞER, ve yaşadığı yer Balıkesir

Yorumlar
Yorum Yaz
Güvenlik Kodu