CESUR RUHALARA RENKLİ TASARIMLAR - Hobi & Sanat

CESUR RUHALARA RENKLİ TASARIMLAR

CESUR RUHALARA RENKLİ TASARIMLAR

Cesur ruhlara renkli tasarımlar
       Mutfakta renk denildiğinde özellikle modern tasarımlarda bir adım geride duruluyordu. Fakat şimdi tasarımcılar renklerde, formlarda ve biçimlerde sınır tanımayan deneysel tasarımlar üretiyor, daha cesur ürünlere imza atıyorlar.
     
     Tabii söz konusu mutfaklar olunca üzerinde daha da dikkatli düşünmek ve cesur olmak gerekiyor. Özellikle mutfak dolaplarında renge gidilmişse, sıkıldığınızda değiştirmek evin diğer bölümlerine göre daha zor bir konu.
     
     Mutfağın bütününde renk istemiyorsanız, renkli aksesuarlarla, renkli duvar boyalarıyla ya da zeminlerde renkli yüzey kaplamalarıyla bu etkiyi bazı bölümlerde yaratabilirsiniz.
     
     Mutfağın aydınlık olup olmadığı, ışıklandırması ve büyüklüğü renk seçiminde yardımcı olabilir. Küçük mekânlarda her ne kadar açık renk kullanarak büyüklük hissi katmak istense de çarpıcı renklerle mutfağınızı göz alıcı bir mekana dönüştürebilirsiniz.
     
       Açık bir mutfak konseptine sahipseniz, kullanmak istediğiniz rengin geri kalan dekorasyon unsurlarıyla uyumlu olmasına özen gösterin. Renkler, sadece kullanıldıkları mekâna farklı bir görünüm kazandırmakla kalmıyor ruh halimizi de etkiliyor.
     
     Önce birkaç renk belirleyip hangi rengin size daha yakın olduğuna karar verin ve unutmayın aydınlatmanız kalınacağınız rengi değiştirecektir. Fazla parlak olmayan ışıklar tercih edebilirsiniz.
     
     Ayrıca boya ve aksesuarlarla renk değişikliği yapmanın bir avantajı da sıkıldığınızda kolayca değiştirebilmeniz.


Paylaş

Etiketler: Cesur Ruhalara Renkli Tasarimlar

temptation

Üyemiz, Balık Burcu 45 Yaşında, Mesleği: DİĞER, ve yaşadığı yer Balıkesir

Yorumlar
Yorum Yaz
Güvenlik Kodu