KOLTUKLARINIZA YENİLEYİCİ DOKUNUŞLAR - Hobi & Sanat

KOLTUKLARINIZA YENİLEYİCİ DOKUNUŞLAR

KOLTUKLARINIZA YENİLEYİCİ DOKUNUŞLAR


       Evimi yenilemenin vakti geldi geldi diyorsanız, işe koltuklardan başlayın. Evinizde sadece koltuklarınızı, döşemeleriniz değiştirerek yepyeni bir hava yaratabilirsiniz. Bu değişiklik hem sizi hem evinizi tazeleyecek. Değişiklikten yanaysanız, size bir kaç stil sırrı...
     
Lüks sevenler için
      Gösterişli ve lüks bir salon için parlak ve dokulu kadife kumaşlar doğru bir seçim olabilir. Sert kısmına uygulayacağınız kapitone, etkiyi daha da arttırabilir.
     
Stil tutkunuysanız
      Koltuklarınız için farklı bir stil uygulamak istiyorsanız, siyah ve beyaz uyumunu deneyebilirsiniz. Özellikle damask desenlerle çok şık duruyor.
     
Ekoselerle rahatlık
      Ekoseli bir koltuğunuz varsa kırmızı ve beyaz bir ekoseli kumaşla renklendirerek çarpıcı ve rahat bir hava yakalayabilirsiniz.
     
Modern berjerlere
      Metal ayaklı modern koltuklarınız için düz kumaşlar tercih edebilirsiniz. Şönil, koton ve mat kadifeler sade ve dingin bir hava yaratır.
     
Çizgili ve rekli
      Çizgili kumaşlar hem spor hem de şık bir hava yaratır. Klasik görünüm için kadife, modern bir görünüm için de koton ya da keten kumaş kullanabilirsiniz.
     
Klasik şıklık
      Klasik seviyorsanız goblen türü ya da desenli kumaşlara yönelebilirsiniz. İri çiçek desenleri ile tarsınızı pekiştirebilirsiniz.
     
Kaynak: e-kolayPaylaş

Etiketler: Koltuklariniza Yenileyici Dokunuşlar

temptation

Üyemiz, Balık Burcu 45 Yaşında, Mesleği: DİĞER, ve yaşadığı yer Balıkesir

Yorumlar
Yorum Yaz
Güvenlik Kodu