ROMANTİZMİ LOŞ ORTAMDA YAKALAYIN - Hobi & Sanat

ROMANTİZMİ LOŞ ORTAMDA YAKALAYIN

ROMANTİZMİ LOŞ ORTAMDA YAKALAYIN

    Aydınlatma konusundaki seçeneklerden biri de duvara monte edilen aplikler. Özellikle loş bir ortam arayanların tercih edebileceği bu aydınlatma tarzında modeller oldukça fazla.
     
     Evin dekorasyonunda en önemli ayrıntılardan biri aydınlatma şüphesiz. Bu konuda farklı alternatifler var. Özellikle son yıllarda duvara monte edilen apliklerle aydınlatma giderek yaygınlaşıyor. Evinde loş ve huzurlu bir ortam yaratmak isteyenler için çok değişik aplik modelleri bulmak mümkün.

Doğal esintiler: Büyük yapı marketlerinden biri olan Praktikerde aplik konusunda oldukça fazla seçenek var. Modelin sadeliğine göre 9.99 YTLye de 99.99 YTLye de bir aplik satın alabilirsiniz.

Klasik tarzlar için uygun: Klasik tarzda döşenmiş bir eviniz varsa Home Life koleksiyonunda yer alan aplikleri tercih edebilirsiniz. Konik aynalı Home Life aplik 785 YTLye satılıyor.

Renkli isterseniz: Aydınlatma konusunda farklı alternatifler sunan Bakara Collection marka apliklerde seçenek oldukça fazla. La luce firmasına ait yeşil renkli modern aplik 220 avro, diğer model ise 385 avro.

Tam takım olsun: Koçtaş yapı marketlerinde evinizin tarzına göre aradığınız aplik modelini bulabilirsiniz. Avizesiyle takım olarak sunulan Colette modeli apliklerin satış fiyatı 24.90 YTL.

Çiçek desenli: IKEA mağazalarının aydınlatma reyonlarında her eve uygun aplikler bulunuyor. Üzeri çiçek desenli, buzlu camdan aplik 22.95 YTL, metal gövdeli ve beyaz şapkalı model ise 32.95 YTLye satılıyor.

Hareketli model: Şıkır şıkır, kristal taşlı, hareketli bir aplik arıyorsanız, Tepe Home mağazalarında satılan bu modeli tercih edebilirsiniz. 107 YTLye satılan model, evinize hareket getirebilir.

Sade sevenlere: Evinizi dekore ederken uğrayabileceğiniz adreslerden biri olan Bauhausun aydınlatma ürünleri arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Krom gövdeli aplikler 52.90 YTLden satılıyor.

Kristal taşlar: Ev dekorasyonu konusunda çeşitli aksesuarları bir arada sunan Pabetland mağazalarında aplik konusunda çeşitli alternatifler var. Metal ağırlıklı, taşlı süslemeli aplik 136 YTLye satılıyor.

Paylaş

Etiketler: Romantizmi Loş Ortamda Yakalayin

ogniela

Üyemiz, Akrep Burcu 46 Yaşında, Mesleği: DİĞER,

Yorumlar
Yorum Yaz
Güvenlik Kodu