KÜÇÜK, HOŞ VE SICAK DETAYLAR - Hobi & Sanat

KÜÇÜK, HOŞ VE SICAK DETAYLAR

KÜÇÜK, HOŞ VE SICAK DETAYLAR

     Sehpanın üzerine konan minik porselen bir melek ya da ahşaptan yapılmış sevimli bir fil... Bu küçük aksesuarlarla evimizi daha sıcak ve dekoratif kılmak mümkün. Dekorasyonda öyle küçük ayrıntılar vardır ki ilk bakışta hemen göze çarpmaz ama evinize hoş ve sıcak bir atmosfer kazandırır.
     
     Biblolar da, bu küçük ve önemli aksesuarların başında geliyor. Büfenin üzerine koyacağınız porselenden yapılmış klasik romantik bir çift figürü sizi ayrı bir dünyaya götürebilir ya da daha modern şekilde tasarlanmış ahşap heykel sehpanızı süsleyebilir. Evinizin tarzına uygun birkaç küçük aksesuarla mucizeler yaratabilirsiniz. İşte alternatifler
     
Hem mumluk hem biblo
      Dekorasyon alışverişleriniz için uğrayabileceğiniz adreslerden biri olan Boyner mağazalarında çeşitli biblolar da var. Bu mumluk olarak da kullanılabilen geyik şeklindeki biblonun fiyatı 29 YTL.
     
Modern tasarım
      IKEA mağazalarında dekoratif aksesuarlar konusunda seçenek oldukça fazla. At başı şeklindeki aksesuarların fiyatı 19.45 YTL.
     
Meleğiniz olsun
      Melek bibloları son yıllarda giderek daha çok moda oluyor. Riviera Maison mağazasında bulabileceğiniz bu altın rengi melek figürlü biblonun fiyatı 52 YTL.
     
Şirin bir ev
      İçinde mum yakabileceğiniz bu ev, şık bir dekoratif aksesuar olabilir. Bauhaus mağazalarında bulabileceğiniz bu seramik evin fiyatı 3.90 YTL.
     
Ahşap objeler
      Mudo Concept mağazalarındaki dekoratif aksesuarlar arasında ahşap ağırlıklı olanlar dikkat çekiyor. Mağazada ahşap fil biblo 49.50 YTL, balık figürü 34.50 YTL, kalp şeklindeki figür 69.50, heykel ise 69.50 YTLye satılıyor.
     
Romantizm sevenlere
      Ev dekorasyonu konusunda çeşitli alternatifler sunan Pabetland mağazalarında biblo konusunda seçenek fazla. Fiyatlar ise 30.50 YTL ile 195 YTL arasında değişiyor.
     
Porselen figürler
      Porselen objeler konusunda önde gelen markalardan biri olan Herendde çeşitli biblolar bulunuyor. Bu sevimli porselen bibloların fiyatları ise 1555 avro.

Paylaş

Etiketler: Küçük Hoş Sicak Detaylar

ogniela

Üyemiz, Akrep Burcu 47 Yaşında, Mesleği: DİĞER,

Yorumlar
Yorum Yaz
Güvenlik Kodu