Tüm zamanların gelmiş geçmiş en büyük motivasyon mesajı!!! - Sosyal Bilimler

Tüm zamanların gelmiş geçmiş en büyük motivasyon mesajı!!!

Tüm zamanların gelmiş geçmiş en büyük motivasyon mesajı!!!

Aşağıdaki mesajı kendinize uyarlayarak içtenlikle, inanarak her sabah ve her akşam yatmadan önce okuyun! Her okuyuşunuzda, bu mesaja sınırsız pozitif bir enerji yüklendiğini, her okuyuşunuz da okuduğunuz her satırdan müthiş bir gücün çıktığını, alnınızın tam ortasından bir ışık demeti halinde içinize işlediğini, damarlarınızda dolaştığını, ruhunuza inanılmaz bir zindelik ve güç verdiğini, ve bu gücün sizin insanların iyiliği için yapacağınız çalışmalarda kullanabilmeniz için size bahşedildiğini düşünün! Ve buna içtenlikle inanın! Her okuyuşunuzda içinize müthiş bir enerji dolduğunu hissedin!

1. Kendinize uyarladığınız bu mesajın çıktısınıalın! Görsel iseniz mesajı süsleyerek çarpıcı hale getirin! İşitsel iseniz bir ses kaydediciye kendi sesinizle kayıt edin! Dokunsal iseniz her okuyuşunuzda her kelimeyi hissederek okuyun ya da küçük kartlara parça parça yazarak bu işlemi oyun haline dönüştürün!
2. Mesajı kendinize uyarlamayı unutmayın! Yazılanlar sizi ve olmak istediğiniz sizi ifade etmeli, birinci tekil şahıs ile yazılmalı, şimdiki zaman kipi kullanılmalıdır! Sizi ilgilendirmeyen, size hitap etmeyen bir mesajın size hiçbir etkisi olmaz! Geçmiş bitmiş, gelecek ise henüz gelmemiştir, hükmedebileceğimiz zaman parçası “şimdi, şu an”dır!
3. Nasıl okursanız öyle sonuç alırsınız! Öylesine okursanız öylesine sonuç alırsınız! Sadeceokursanız, sadece okumuş olursunuz! Bir defa içtenlikle okursanız, bir defalık sonuç alırsınız! İçtenlikle, inanarak sürekli okur ve uygulama yaparsanız sürekli bir sonuç alırsınız! Seçim sizin! Tabi ki sonuçlar da sizin olacaktır!

&

İşte Beklenen Mesaj:
Tüm Zamanların Gelmiş Geçmiş
En Büyük Motivasyon Mesajı

Ben, Kişisel Mükemmellik Yolcusu …

Bugün, bu saat, şu an hayatımın dönüm noktası!Bugün yepyeni sevgi dolu mutlu bir hayata başlıyorum!

Geçmişimdeki tüm olumsuzlukları siliyorum! Gelecek ise seçim yapmamı bekliyor! İşte tam bu anda bilinçli bir şekilde yarınlarıma yön veriyorum!

Geçmişte yaptığım tüm hatalar için kendimi bağışlıyorum! Kendimi şu an huzurlu, mutlu, harika hissediyorum! Enerji dolu, güçlü ve sağlıklıyım ve bunun tadını çıkarıyorum!

Ben, Kişisel Mükemmellik Yolcusu …

Son derece huzurluyum! Hayatımdaki iyiliğin gücüne inanıyorum!Koşullarda hiçbir güç yok!Yalnızca iyilikte ve doğrulukta güç var!

Şu anda içimde bulunan güce engel olabilecek hiçbir insan, yer, nesne durumveya ortam yok! Hiçbir şey bana karşı değil, hiçbir şey beni rahatsız edemez! Geçmişimde olanların beni incitecek hiçbir gücü yok!

Şu anki iyi düşüncelerle geleceğimi hazırlıyorum! Bugünü, şu anı yaşıyorum, geleceğe güveniyorum, geçmişten hiçbir pişmanlık duymuyorum!Tüm hayatın benim iyiliğim için el ele verdiğine inanıyorum! Rahatım, mutluyum, huzurluyum!

Ben, Kişisel Mükemmellik Yolcusu…

Kendi düşüncelerimi kendim seçerim! Başkalarının benimle ilgili düşünceleri beni bağlamaz!

Ben izin vermedikçe kimse benim düşüncelerimi biçimlendiremez! Kendim için sağlık, mutluluk, sevgi ve anlayış düşüncelerini seçiyorum!

Korku ve nefrete düşüncelerimde yer yok! Bu andan itibaren “Hayatımın Hakimi Ben’im!”
Ben, Kişisel Mükemmellik Yolcusu …

Gerçekten ben çok özelim! Kendimi seviyorum ve kendimi çok iyi hissediyorum!

Kendimi geliştirmek için hergün çalışmama ve hergün daha iyiye gitmeme rağmen bugünkü beni seviyorum! Ve yarın daha iyi olduğum zaman da kendimi seveceğim!

Bütün dünyada gerçekten benim gibi kimse yoktur! Daha önce asla başka bir ben yoktu ve tekrar başka bir benolmayacak!

Ben, Kişisel Mükemmellik Yolcusu ….
Ben tepeden tırnağa eşsizim! Bazı hallerde başkaları gibi görünebilir, hareket edebilir veyakonuşabilirim ama ben onlar değilim! Ben benim!

Birisi olmak istedim ve şimdi olduğumu biliyorum! Dünyadaki herhangi biri olmaktansa kendim olmayı tercih ederim!

Hissetme tarzımıseviyorum, düşünme tarzımı seviyorum ve işleri yapma tarzımı seviyorum! Kendimi ve kimliğimi beğeniyorum!

Ben, Kişisel Mükemmellik Yolcusu …

Benim birçok güzel niteliğim var! Yeteneklerim, hünerlerim ve kabiliyetlerim var! Henüz bilmediğim yeteneklerim bile var! Ve sürekli kendi içimde yetenekler keşfediyorum!

Ben olumluyum! Ben kendimden eminim! İyi şeyler yansıtırım! Eğer yakından bakarsanız, etrafımda bir parlaklık bile görebilirsiniz!

Yaşam doluyum! Yaşamayı seviyorum ve hayatta olduğuma memnunum! Çok özel bir zamanda yaşayan çok özel bir kişiyim!

Ben, Kişisel Mükemmellik Yolcusu …

Akıllıyım! Zihnim çabuk, uyanık, zeki ve eğlencelidir! İyi şeyler düşünürüm ve zihnim benim için her şeyi yoluna koyar!

Çok fazla enerji, şevk ve canlılığa sahibim! İlgi çekici biriyim ve kendim olmaktan gerçekten hoşnutum!

Başka insanlarla birlikte olmaktan hoşlanırım ve başka insanlar benimle olmaktan hoşlanırlar! İnsanlar söyleyeceklerimi işitmekten ve düşündüklerimi bilmekten hoşlanırlar!

Ben, Kişisel Mükemmellik Yolcusu …

Çok gülümserim! İçimde mutluyum ve dışarıda mutluyum!

Pek çok şeyle ilgilenirim! Sahip olduğum tüm nimetlerin, öğrendiğim şeylerin, bugün, yarın ve ebediyen –varolduğum sürece- öğreneceğim her şeyin değerini biliyorum!

Sıcak, samimi, dürüst ve içtenim! Ben bunların hepsiyim ve daha fazlasıyım! Ve bütün bunların hepsi benim! Kendimi seviyorum ve ben, ben olduğum için memnunum!

Ben, Kişisel Mükemmellik Yolcusu ….

Yapabileceğime inandığım her şeyi yaparım! O tanımlanmayan nitelik bende var ve bu her gün artıyor! Bende yetenek, beceri ve hüner var!

Hedefler belirler ve onlaraulaşırım! hayattan ne istediğimi biliyorum! Onun peşine düşer ve elde ederim!

İnsanlar benden hoşlanır ve ben kendimle ilgili iyi şeyler hissederim! Ben olduğum için gurur duyuyor ve kendime inanıyorum!

Hiçbir şey beni durduramaz! Çok kararlıyım! Sorunları avantajlara çeviririm! Diğer insanların hiçbir şans görmediği durumlarda bile çözümler bulurum!

Çok enerjiğim, çok canlıyım! Hayatı seviyorum ve bunun farkındayım, başkaları da farkında! Moralimi yüksek tutuyor, ileriye bakıyor ve bundan hoşlanıyorum!

İstediğim her şeyi başarabileceğimi biliyorum ve olumsuz herhangi bir şeyin beni engellemesine veya yolumda durmasına izin vermeyi reddediyorum!

Ben, Kişisel Mükemmellik Yolcusu ….

Hiç kimseden ve hiçbir şeyden korkmuyorum! Kuvvete, yeteneğe, inanca ve güvene sahibim! Mücadeleyi severim ve balıklama dalarım! Özellikle bugün!

Dünyanın zirvesindeyim ve meydan okuyorum! Zihnimde istediğim şeyin net bir resmi var! Onu kendi önümde görebiliyorum! Ne istediğimi ve onu nasıl elde edeceğimi biliyorum! her şeyin bana bağlı olduğunu ve bunu yapabileceğimi biliyorum!

Engeller isteğimi azaltmaz! Onlar yalnızca hayatta ve hareket halinde olduğumu bana anlatırlar ve benhiçbir şey için hareketsiz kalmayacağım!

Ben, Kişisel Mükemmellik Yolcusu …

Kendime güvenirim! Başarı için ne gerekiyorsa fazlasıyla sahibim veonu nasıl kullanacağımı biliyorum! Bugün kimse beni durduramaz! Kendimi topladım ve hergün biraz daha toparlıyorum! Ve bugün, dikkat et dünya, ben geliyorum!

Sınırlar! Onları sınırlar olarak bile kabul etmiyorum! Kazanamayacağım hiçbir mücadele yoktur! Tırmanamayacağım hiçbir duvar yoktur! Yenemeyeceğim ya da tersine çevirip kendi yararıma kullanmayacağım hiçbir sorun yoktur!

Dimdik ayaktayım! Dürüst ve içtenim! İnsanlarla ilgilenmeyi severim ve onlar da benden hoşlanırlar! İyi düşünürüm; net düşünürüm; planlıyım; kendime ve çevremde olan her şeye hakimim!

Ben, Kişisel Mükemmellik Yolcusu …

Kendi kartlarımı kendim oynarım, hiç kimse onları benim için oynamak zorunda değil! Hayatımdaki olaylar için hiç kimseyi suçlamam! başarısızlıklarımı kabul ederim ve onları, zaferlerimin ödüllerini kabul ettiğim kadar kolaylıkla aşıp ilerlerim!

Kendimden asla mükemmellik talep etmem, amaverebileceğimin en iyisini beklerim ve elde ettiğim de en iyisidir!

Kendime asla mazeretler bulmam! İşleri zamanında ve doğru yaparım! Bugün her zamankinden daha fazlasını yapacak içsel gücüm var!

Ben özel bir insanım! hedeflerim ve kendime olan büyük inancım, hedeflerimi gerçeğe dönüştürür!

Hayallerimi yaşama gücüm var! Onlara, kendime inandığım gibi inanırım! Ve bu inanç öyle güçlüdür ki, benim yenilmez ruhumu zayıflatabilecek hiçbir şey yoktur!

Biliyorum ki, yücelik yüce olanın zihninde başlar! Biliyorum ki, kendimle ilgili inandığım şey benim olacaktır! Bu yüzden kendim için en iyiye inanırım!

Ben, Kişisel Mükemmellik Yolcusu ….

Pratik ve gerçekçiyim, ayağımı yere sağlam basarım! Ama aynı zamanda kendime, en yoğun beklentilerime uygun yaşama özgürlüğünü deveririm!

Kendimi asla başkalarının dar görüşlü inançlarıyla sınırlamam! Bunun yerine kendimi sınırsız olanakların engin ufuklarına açarım!

Birisi “yapamam” dediği zaman “nedenolmasın?” diye cevaplarım! Birisi “bu imkansız” dediği zaman, “Olacağına inandığım ölçüde hiç bir şey artık imkansız değildir!” diye cevaplarım! Benim inancımla, benimle her şey mümkündür!

Ben, Kişisel Mükemmellik Yolcusu …
Ben de gayret, heves, dayanıklılık ve sabır var! Kendimle ilgili ve yaptığım her şeyle ilgili iyi, güçlü, kazandıran bir tutumum var! Pratik ve gerçekçiyim, ama aynı zamanda her durumda en iyi sonuca inanırım!

Geçmişte kendimle ilgili herhangi bir şüpheye sahiptiysem bile, bugün onları bir kenara koymak için iyi bir gün! Beni bugüne kadar tutan herhangi bir güvensizlikten kurtulmak için iyi bir gün!

Biliyorum ki ben, doğru kazanmaya götüren tarafa yöneldim ve ileriye bakıyorum, asla geriye bakmıyorum! Bir konuya bir kerede odaklanma yeteneğim var, bu yüzden elimdeki işe dikkatimi yoğunlaştırırım ve onu bitiririm!

Ben, Kişisel Mükemmellik Yolcusu …

Bugün, hiçbirşeyin yolumda duramadığı o günlerden birisi!Kararlılığa gereksinim duyduğumda, ona sahibim! İş veya mücadele ne olursa olsun, onu bitirmek için gücüm ve sonuna kadar gidecek sabrım var!

Tam şu anda, kendime,kendimle ilgili gerçekleri anlatırken bile, biliyorum ki, başarabilirim ve başarıyorum! Şu anda, önümde duran herhangi bir mücadele hakkında düşünürsem, bu mücadeleden dolayı daha başarılı olacağımı biliyorum!

Başımı dik tutarım! Olduğum gibi muzaffer olarak hisseder, düşünür, konuşur, davranır ve görünürüm! Bir sorunun beni bunaltmaya başladığı her sefer, kendimi hemen toparlarım! Sorunlarla uğraşır, onları çözerim! Sinirlilik ve yenilgi beni tehdit ettiğinde, her zamankinden daha güçlü, daha olumlu, daha planlı,ve daha kararlı olurum!

Ben, Kişisel Mükemmellik Yolcusu …

Şimdi, bugün, tam şu anda kesin bir özgüvenin, kendime inancın ve kendimden güçlü vesürekli bir şekilde emin olmanın armağanını kendime sunabilirim!

Benden en iyisine ihtiyaç duyan her ne olursa olsun, bunu yapabilirim ve yapabileceğimi bilirim!

Bugün büyük bir gün!Ve ben bugünün bana sunduğu her şeyi alıyorum! Bu yüzden, onu uygun bir şekilde yaşamak istiyorum! Bugünü neşe ve saygıyla yaşamayı seçiyorum!

Ben, Kişisel Mükemmellik Yolcusu …

Her şeyin bana bağlı olduğunu biliyorum! Yüzde yüz her parçasıyla! Her şey, ona nasıl baktığım ve o konuda ne yaptığımla ilgilidir! İşte kazanmak budur! İşte bu yüzden hep galip gelirim!

Görüşlerimi belirlerim! Dengemi korurum! Tereddüt etmem! Çekinmem! Bilirim ki, dünya fırsatlarla doludur! Neler yapabileceğime bir bakın; nerelere gidebileceğime bir bakın! Yalnızca kendime “evet” diyerek neler yapabileceğime bakın!
Sadece bugün neler yapabileceğime bir bakın! Ben inanılmaz biriyim ve bunu göstermek için harika bir gün!

Ben, Kişisel Mükemmellik Yolcusu ….

Benimle ilgili her şey için tam sorumluluk alırım; düşüncelerim için bile! Zihnimin engin kaynaklarının denetimini elimde tutarım!

Yaptığım ve kendi hakkımda kendime anlattığım şeylerden yalnızca ben sorumluyum! Hiç kimse bu sorumluluğu benimle paylaşamaz!

Başkalarının da kendi sorumluluklarını kabul etmelerine izin veririm ve onların sorumluluklarını onlar için üstlenmeye çalışmam!

Ben, Kişisel Mükemmellik Yolcusu …

Sorumlu olmaktan hoşlanıyorum! Bu bana kendim olma yükümlülüğünü verir ve bu hoşlandığım bir mücadeledir!

Hiç kimsenin, hiçbir zaman, yaşamımın veya yaptığımherhangi bir şeyin sorumluluğunu ya da denetimini üstlenmesine izin vermem! Başkalarına karşı sorumluluğum, kendime karşı sorumluluğumun bir uzantısıdır!

Kendimle ilgili hiçbir şeyi şansa bırakmam! Ben ve hayatımdaki herhangi bir şey söz konusu olunca tercih etmeyi seçiyorum!

Ben, Kişisel Mükemmellik Yolcusu …

Tercihlerim, kendim için seçmek üzere yalnızca bana aittir! Hiçbir zaman başka birisinin benim için tercihler yapmasına izin vermem! Ve ben, yaptığım her tercih ve verdiğim her karar için tam sorumluluk alırım!

Ben güvenilir bir kişiyim! Bana itimat edilebilir! Kendim için başarı kazandıran sorumluluğu kabul ettim ve daima kabullendiğim sorumluluklara uygun yaşarım!

Suçu üzerine attığım ve kendi kişisel sorumluluklarımı paylaştığım “onlar” yok! Kendi kaderime hükmetmenin sırrını öğrendim! Öğrendim ki, onlar “ben”im!

Ben, Kişisel Mükemmellik Yolcusu …

Mazeretler bulmaya hiç ihtiyacım yok ve ve hiç kimsenin benim sorumluluğumu benim için üstlenmesi gerekmez! Kendi ağırlığımı memnuniyetle taşırım ve gayet iyitaşırım!

Her gün yalnızca eylemlerim için değil, aynı zamanda duygularım, düşüncelerim ve tutumlarım için de sorumluluğumu kabul ve teyit ederim!

Benim gücümü, mutluluğumu, olumlu ve sağlıklı inançlarımı yaratacak şekilde yaşamımı sürdürmek için, geçmişim, bugünüm ve geleceğim için sorumluluğu kabul eiyorum!

Ben, Kişisel Mükemmellik Yolcusu …

Ben planlıyım ve hayatımın kontrolünü elimde tutarım! Kendimi, düşüncelerimi, zamanımı, eylemlerimi ve geleceğimi denetim altında tutarım!

Ne ve ne zaman yapacağımı bilirim! Yapmaya ihtiyaç duyduğum her şeyi, yapmaya ihtiyaç duyduğum an yaparım!

Zamanımı maksimum düzeyde sağlamak için zihnimi programlarım! Zamanımı ve onu nasıl kullanacağımı denetlerim! Planlı, etkin ve her şeyin üzerinde olmaktan hoşlanırım! Zamanımı kontrol etmek bunu sağlar!

Ben, Kişisel Mükemmellik Yolcusu …

Asla zaman öldürmem, zamanımı daima planlarım! Zamanımı planladığım için, daima istediğim şeyleri yapacak zamanım vardır!

Her gün daha planlı oluyor ve hayatımın her alanını kontrol altına alıyorum; evde, işte, zihnimde ve düşüncelerimde, yaptığım her şeyde!

Çok planlıyımdır! Her gece, ertesi gün yapmam gereken şeylerin bir listesini çıkarırım! Önceliklerimi belirler ve onlara uyarım!

Ben, Kişisel Mükemmellik Yolcusu …

Her zaman dakiğimdir! Daima tam istediğim zaman, tam istediğim yerdeyimdir! Dakik olmak benim için kolaydır ve zamanımı daha çok kontrol edip daha planlı oldukça daha kolay oluyor!

Duygularımı, heyecanlarımı, tutumlarımı veihtiyaçlarımı denetlerim! Ben onları kontrol ederim; onlar beni kontrol etmezler!

Kendi eylemlerimin sonucunda kazanan tarafım! Hayatımı seçerek yaşamak istiyorum, şansa bağlı değil! Bu yüzden denetlemeye zaman ayırıyorum!

Ben, Kişisel Mükemmellik …

Planlı ve düzenli bir zihnim var! Planlı bir şekilde düşündüğüm için, yaşamımı planlı bir tarzda sürdürürüm!

Her zaman ve her şeyde en olumlu ve yapıcı şekilde düşünürüm! Düşünce tarzım yaşam tarzımdır ve ben “doğru” düşünürüm!

Ben kaderimi yönetirim! Nereye gittiğimi ve neden oraya gittiğimi biliyorum! yaşamım avuçlarımın içinde ve kontrolümdedir!

Ben, Kişisel Mükemmellik …

Hedeflerimi ve hedeflerimin başarısını denetlerim! Hedeflerimi onlara ulaşmak için ihtiyaç duyduğum adımlarla birlikte kağıda yazarım!

Başarımın nedenlerinden birisi, hedeflerimi netlikle belirlemem ve planlamamdır!

Ne düşündüğümü ve nasıl düşündüğümü tam olarak kontrol ederim! Bu yüzden, yalnızca bana yardımcı olacak ve bana gerçek yarar sağlayacak düşünceleri düşünmeyi seçerim!
Ben, Kişisel Mükemmellik Yolcusu …

Sorunları çözmede iyiyimdir! Mücadeleyi sever ve balıklama dalarım!

Sorunlar benim öğretmenlerimdir! Öğrenmeme ve büyümeme yardım ederler! Onlar olmadan, hiçbir yere varamazdım! Onlarla hedeflerim doğrultusunda ilerliyorum!

Yenemeyeceğim hiçbir sorun yoktur! Zihinsel, bedensel ve ruhsal olarak güçlüyüm! İradem, kuvvetim ve kararlılığım karşılaştığım her sorundan dahabüyüktür!

Ben, Kişisel Mükemmellik Yolcusu …

Yeni bir sorunla karşılaştığımda, sorunu düşmanım olarak görmem! Bilirim ki, bu bu soruna çözümbulmak kişisel gelişimimde beni ileri götürecektir!

Sorunların ruhsal ve zihinsel eğitim ile hazırlanmamda anahtar faktör olduğunu bildiğim için, bütün sorunların benim için önemli olduğunu kabul ediyorum!

Ben, Kişisel Mükemmellik Yolcusu …

Her sorunun içinde kendi çözümlerini de taşıdığını biliyorum ve bu yüzden sorunu ne kadar iyi anlarsam, çözümü o kadar net görürüm!

Sorunlarımın olması benim için önemli değil! Ben, kendimden emin, güvenli, olumlu ve kararlıyım! daima karşılaştığım her sorunu yeneceğimi bilir ve daima yenerim!

Büyük engelleri kırıp halledilmesi daha kolay küçük parçalara ayırmakta ustayımdır! Asla herhangi bir sorunun gerçekte olduğundan daha büyük görünmesine izin vermem!

Ben, Kişisel Mükemmellik Yolcusu …

Asla endişelenmem! Endişe zamanını, olumlu, yapıcı, çözüm zamanına çevirir! Zihnimi uyanık ve tüm çözümlere açık tutarım ve çözümler bana hızla ve kolayca gelir! Birçok sorunun, ilk etapta sorun ortaya çıkmamış olsaydı kendilerini sunmayacak olan potansiyel fırsatlar ve yararlarını birlikte getirdiklerini kavramayı öğrendim!

Bütün sorunlardan arınmış bir hayat sürmeyiaramıyorum! Bunun yerine çözümler bulacağım ve bu çözümlerin yaratacağı yararlardan hoşlanacağım bir hayat sürmek istiyorum!

Mücadele, yenme, çözüm ve kazanma, günlük hayatımda ilke edindiğim kelimelerdir! “Mücadeleler” fırsatlardır! “Onları yenmek” ise kaçınılmaz sonuçtur! “Çözümler” başarıma tırmanma basamaklarıdır ve “Kazanmak” benim hayat tarzımdır!

Ben, Kişisel Mükemmellik Yolcusu …

Sigara kullanmam! Ciğerlerim güçlü ve sağlıklı! Derin ve dolu dolu nefes alabilirim!

Fiziksel açıdan kendime dikkat etmek benim için önemlidir! Kendimi zinde tutmaktan ve iyi hissetmekten hoşlanırım!

Ben sigara kullanmayan birisiyim ve kendimle gurur duyuyorum!

Ben, Kişisel Mükemmellik Yolcusu …

Hiç olmadığı kadar enerji ve dayanıklılığa sahibim! Hayatı seviyorum ve burada olduğuma memnunum!
Ne zaman bir sigara görsem, hatta düşünsem, otomatik olarak şu sözleri duyarım: “Ben sigara içmem” ve içmem!

Bana zarar veren veya denetleyen hiçbir alışkanlığım yok! Kendimi ve yaptığım her şeyi kontrol ederim! Daima kendim ve geleceğim için en iyi olanı yaparım!

Ben, Kişisel Mükemmellik Yolcusu …

Temiz, serin havayı solumaktan , sağlıklı olmaktan, bedenimin zihnimin denetimini elimdetutmaktan hoşlanıyorum!

Kendim için belirlediğim her hedefe ulaşabilirim! Zihnimde, o anda, hedefine ulaşmış ben’in net bir resmini görürüm! Onu yaratır, sık sık görür ve başarırım!

Düzenli olarak egzersiz yaparım! Kendime zinde ve sağlıklı tutarım! Yaşam boyu enerji ve canlılığın zevkine varıyorum!

Ben, Kişisel Mükemmellik Yolcusu …

Sigara içmeyi hiçbir şekilde güçlülük, zekilik, ve caziplikle bağdaştırmıyorum! Onu gerçekte olduğu gibi görüyorum ve hayatımda hiçbir yeri yok!

Kendime gevşemek, iyi hissetmek, derin ve dolu dolu nefes almak için izin veriyorum! Ve her zaman her durumda sigara içmeyen sağlıklı birisi olmaktan zevk alıyorum!

Ben, Kişisel Mükemmellik Yolcusu …

İnsanlar benim yanımda olmaktan hoşlanır! Kendime güvenim ve kendime saygım var! Kendimi seviyorum ve bu belli oluyor!

Sigara kullanmayan birisi olmak benim için kolay! her şeyden önce böyle doğmuşum ve benim için böyle yapmak doğal bir şey!
Kendi kontrolümü her şekilde her zaman ve her durumda elimde tutarım!

Alıntı


Paylaş

Etiketler: Tüm Zamanların Gelmiş Geçmiş En Büyük Motivasyon Mesajı!!!

safir

Üyemiz, Kova Burcu 45 Yaşında, Mesleği: ,

Yorumlar
Yorum Yaz
Güvenlik Kodu